Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Tadeusza Kościuszki

43-385 Jasienica 271

tel.: (33) 815 22 23

zspj@jasienica.pl

Rodzinny konkurs „Ozdoba Wielkanocna”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziały w rodzinnym konkursie.

RODZINNY KONKURS

OZDOBA WIELKANOCNA”

Celem konkursu jest rozwijanie zdolności plastycznych dzieci, pobudzenie wyobraźni, zachęcanie do działania, umiejętność współpracy, pogłębianie więzi rodzinnych.

REGULAMIN:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 6 lat z udziałem rodziców, opiekunów, rodzeństwa.

Praca wspólna

2. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy przestrzennej zgodnie z tematem konkursu (np. stroik ,pisanka, koszyczek, zajączek, kurczak, itp.)

3. Technika wykonania: praca - dowolna, przestrzenna.

4. Praca powinna zawierać metryczkę.

a) imię i nazwisko dziecka oraz wszystkich osób, które

wykonywały pracę,

b) wiek dziecka,

c) grupa przedszkolna,

5. Prace należy składać do dnia 27.04.2023r. u wychowawców

6. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych dzieci i ich opiekunów oraz akceptację warunków regulaminu.

7. Wszystkie dzieci otrzymają dyplomy za udział a zwycięzcy dodatkowo nagrody rzeczowe.

8Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 29 kwietnia 2023r.

Lista laureatów będzie dostępna na stronie internetowej przedszkola oraz na tablicy ogłoszeń.

ORGANIZATORZY KONKURSU

Zespół muzyczno-plastyczny przedszkola