-
-
-
Statystyki
- Odwiedziny: 189047
- Do końca roku: 248 dni
- Do wakacji: 55 dni
-
Kalendarium
Sobota, 2024-04-27
Imieniny: Sergiusza, Teofila
Nauczyciele i specjaliści
Edukacja wczesnoszkolna:
- Alicja Iskrzycka – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, neurologopeda, terapeuta Neuroflow, specjalista wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, terapeuta pedagogiczny, socjoterapeuta, terapeuta ręki
- Magdalena Hajnrich - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, pedagog opiekuńczo-wychowawczy, logopeda, nauczyciel j.angielskiego
- Katarzyna Łodej – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, terapeuta Neuroflow, terapeuta pedagogiczny, oligofrenopedagog, terapeuta ręki, logopeda
- Magdalena Mertens – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, trener umiejętności psychospołecznych, bibliotekoznawca, polonista, trener szybkiego czytania i technik pamięciowych, ambasador ogólnopolskiej kampanii Dzieciństwo bez przemocy
- Małgorzata Musiał – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog, specjalista orgaznizacji i zarządzania
- Iwona Nycz – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, terapeuta pedagogiczny, nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
- Renata Szczeszek – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog, szkolny inspektor BHP
- Agata Tymon - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, terapeuta autyzmu, Zespołu Aspergera i całościowych zaburzeń rozwojowych, oligofrenopedagog, pedagog opiekuńczo-wychowawczy
Nauczyciele klas 4-8:
- Katarzyna Adamiec-Klimczak - terapeuta spektrum autyzmu, oligofrenopedagog, nauczyciel języka angielskiego
- Magdalena Biesok – nauczyciel języka angielskiego
- Iwona Brudny – nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie, wychowania do życia w rodzinie
- Ryszard Choła – nauczyciel wychowania fizycznego, informatyki
- Ilona Chrobok – nauczyciel przyrody, pedagog opiekuńczo-wychowawczy
- Szymon Czernek – socjoterapeuta, trener TUS, pedagog opiekuńczo-wychowawczy
- Joanna Duława – nauczyciel matematyki, informatyki
- Dagmara Ewertowska – nauczyciel języka polskiego, edukacji dla bezpieczeństwa, oligofrenopedagog
- Agnieszka Gabrych – nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor aerobiku, instruktor gimnastyki, uprawnienia do prowadzenia zajęć korekcyjno-kompensacyjnych
- Gabriela Handzel – nauczyciel chemii, fizyki, informatyki, techniki
- Piotr Kliber – nauczyciel matematyki, informatyki
- Sabina Kliber – nauczyciel języka polskiego, nauczyciel języka polskiego jako obcego i drugiego, terapeuta pedagogiczny
- Joanna Komraus – nauczyciel języka polskiego, terapeuta pedagogiczny, nauczyciel etyki
- Monika Krajewska – nauczyciel religii katolickiej
- Wioletta Machalica – nauczyciel języka polskiego, bibliotekoznawca, oligofrenopedagog, specjalista zarządzania w oświacie
- Patrycja Maleszka - pedagog opiekuńczo-wychowawczy, oligofrenopedagog, pedagog resocjalizacyjny
- Piotr Morawski – nauczyciel języka angielskiego, muzyki, plastyki
- Krystyna Niemiec – nauczyciel języka polskiego, oligofrenopedagog
- Leszek Obracaj – nauczyciel wychowania fizycznego, trener piłki nożnej
- Wioletta Pakosz-Stekla – pedagog opiekuńczo-wychowawczy, nauczyciel języka angielskiego
- Małgorzata Piecha – nauczyciel historii, wychowania do życia w rodzinie
- ks. Krzysztof Pochłopień - nauczyciel religii katolickiej
- Karolina Ryś - pedagog resocjalizacyjny i specjalny, specjalista autyzmu i Zespołu Aspergera
- Małgorzata Skoczylas – nauczyciel techniki, informatyki
- Beata Stoszek – nauczyciel języka angielskiego
- Anna Strokosz – nauczyciel języka angielskiego
- Grzegorz Suchy – nauczyciel wychowania fizycznego
- Magdalena Suchy – nauczyciel biologii, przyrody, wychowania do życia w rodzinie, pedagog resocjalizacyjny, oligofrenopedagog
- Jolanta Szczugiel – nauczyciel języka polskiego
- Krzysztof Szoblik – nauczyciel informatyki, bibliotekoznawca
- Małgorzata Szulkowska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, terapeuta pedagogiczny
- Anna Szymkowiak – nauczyciel języka niemieckiego, nauczyciel geografii, nauczyciel plastyki, specjalista organizacji i zarządzania w oświacie
- Małgorzata Tlałka – nauczyciel języka polskiego, historii, języka rosyjskiego, oligofrenopedagog
- Stanisław Urban – nauczyciel muzyki, plastyki
- Magdalena Walasik – nauczyciel matematyki, oligofrenopedagog
- Anna Wantulok – nauczyciel religii ewangelickiej, matematyki, animator społeczno-kulturalny, specjalista zarządzania oświatą
- ks. Władysław Wantulok – nauczyciel religii ewangelickiej
- Damian Zdolski – nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor piłki nożnej
PEDAGODZY SZKOLNI:
- Karina Wolf-Chanek (klasy 1-3, przedszkole) - pedagog specjalny, socjoterapeuta, pedagog resocjalizacyjny, pedagog opiekuńczo-wychowawczy, certyfikowany mediator szkolny, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, trener umiejętności społecznych i życiowych, terapeuta integracji sensorycznej
- Monika Lisiecka (klasy 4-8) - oligofrenopedagog, socjoterapeuta, terapeuta pedagogiczny, specjalista autyzmu i Zespołu Aspergera, certyfikowany mediator szkolny
PEDAGODZY SPECJALNI:
- Monika Lisiecka - oligofrenopedagog, socjoterapeuta, terapeuta pedagogiczny, specjalista autyzmu i Zespołu Aspergera, certyfikowany mediator szkolny
- Katarzyna Łodej - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, terapeuta Neuroflow, terapeuta pedagogiczny, oligofrenopedagog, terapeuta ręki
- Magdalena Suchy - nauczyciel biologii, przyrody, wychowania do życia w rodzinie, pedagog resocjalizacyjny, oligofrenopedagog
- Renata Szczeszek – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog, szkolny inspektor BHP
- Karina Wolf-Chanek - pedagog specjalny, socjoterapeuta, pedagog resocjalizacyjny, pedagog opiekuńczo-wychowawczy, certyfikowany mediator szkolny, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, trener umiejętności społecznych i życiowych
PSYCHOLOG SZKOLNY:
- Klaudia Niemczyk - psycholog, terapeuta autyzmu, Zespołu Aspergera i całościowych zaburzeń rozwojowych
OPIEKUNOWIE BIBLIOTEK:
- Krzysztof Szoblik (klasy młodsze) - nauczyciel informatyki, bibliotekoznawca
- Wioletta Machalica (klasy starsze) - nauczyciel języka polskiego, bibliotekoznawca, oligofrenopedagog, specjalista zarządzania w oświacie
LOGOPEDZI:
- Alicja Iskrzycka – neurologopeda, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, terapeuta Neuroflow, specjalista wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, terapeuta pedagogiczny, socjoterapeuta, terapeuta ręki
- Agata Romaniak – logopeda, oligofrenopedagog, surdopedagog, terapeuta pedagogiczny
- Monika Zaroda - logopeda, nauczyciel przedszkola
FIZJOTERAPEUTA:
- Anna Dziendziel - fizjoterapeuta, certyfikowany terapeuta PNF w pediatrii, certyfikowany terapeuta PNF w skoliozach, terapeuta pedagogiczny.